Miljonāra Barševska dēls draudējis nogalināt savu mīļoto gaidībās

Miljonāra Barševska dēls draudējis nogalināt savu mīļoto gaidībās
Komentāri[4] Bilžu galerija[29] 03.02.2017 21:48

DRAUDI, PIESPIEDU ABORTS. Miljonāra Barševska dēls izkropļojis savas bijušās sievietes dzīvi, noskaidrojis žurnāls Vakara Ziņas.

«Es gaidu bērnu no viņa, un viņš draudēja mani nogalināt!» žurnālam «Otkrito» 2011. gadā apgalvoja meitene vārdā Inna, kura teicās, ka ir latviešu populārā miljonāra Oskara Barševska dēla juniora Oskara Barševska bijusī Anglijas draudzene. Titulbildē Barševskis redzams ar iepriekšējo mīļoto, visvairāk valstī aprunāto šovu zvaigzni Aneti Sončiku.

Tolaik Inna arī atklāja, ka slēpjas, jo baidās par savu dzīvību. Noslēpties neizdevās, jo jaunā sieviete saņēma draudus, ka bijušais draugs un viņa ģimene izrēķināsies ar Innas vecākiem. Kad atgriezusies Rīgā, Oskars piespiedis Innu veikt abortu, lai gan ritēja 11. grūtniecības nedēļa. Šobrīd Inna uzmeklēja žurnālu Vakara Ziņas, lai pastāstītu, kā pirms nepilniem sešiem gadiem piedzīvotās šausmas ir izkropļojušas viņas dzīvi. «Es gribu runāt, lai ar savu piemēru liktu citām sievietēm aizdomāties, pie kāda iznākuma var novest akla mīlestība un uzticēšanās.»

Pilnu rakstu lasiet jaunākajā žurnāla Vakara Ziņas numurā.

Fotogalerijā nākamajā lapā Barševskis kopā ar iepriekšējo mīlu Aneti Sončiku

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [4] ››
Aina Fabriciusa 10.02.2017 07:49
Tas pajoliņš jau draudēja nogalināt arī savu tēvu, ja nedos viņam naudu tik cik viņš var notērēt.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparaci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.lv draugiem.lv VIPi.lv facebook VIPi.lv twitter VIPi.lv rss
www.RezervesDalas24.LV