Grupas Eolika solists kļuvis par invalīdu. Palīdzēsim, cik katrs varam!

Sanāciet, sadziediet, saziedojiet!

Grupas Eolika solists kļuvis par invalīdu. Palīdzēsim, cik katrs varam!
Komentāri[7] Bilžu galerija[21] 10.02.2017 09:19
Mirkļi, kad nelaimes gadījumi un slimības liedz turpināt nodarboties ar savu iemīļoto profesiju, ir ārkārtīgi smagi. Nelaime piemeklējusi tautā iemīļotās grupas "Eolika" mūziķi Daini Dobelnieku.

Šonedēļ sabiedrība tika informēta, ka mūziķu atbalstam Latvijā dibināts fonds "Līdzskaņa". Tā prezentācijas pasākumā dziedātāja Olga Rajecka sarunā ar "LNT ziņām" pastāstīja, ka nelaime skārusi pašas grupas "Eolika" mūziķi Daini Dobelnieku.

Olgas ilggadējais skatuves partneris nokļuvis invalīda krēslā. Aizvadītā gada nogalē Dobelnieks zaudējis kāju. Dziedātāja Olga Rajecka norādījusi, ka Dobelniekam nepieciešama protēze un rehabilitācija, kā arī morāls atbalsts.

Mūziķa līdzgaitnieki ļoti cenšas viņu atbalstīt. Olga norāda: "Dainim jāgatavojas Borisa Rezņika 70 gadu jubilejai, viņam ir mērķis pavisam drīz atkal dziedāt."

Faktu, ka Dainis Dobelnieks kļuvis par invalīdu, dziedātāja atklāja mūziķu sociāla atbalsta fonda “Līdzskaņa” atklāšanas pasākumā. Šo fondu izveidoja Latvijas Izpildītāju un Producentu apvienība (LaIPA), sadarbojoties ar organizāciju “Ziedot.lv”. Fonda mērķis ir palīdzēt un atbalstīt grūtos brīžos nonākušos Latvijas mūzikas izpildītājus un producentus. 

Ikviens, kurš vēlas un ir gatavs palīdzēt nelaimē nonākušajiem mūziķiem, aicināts dalīties mīlestībā un ziedot šeit

Komentāri [7]

nu ja 14.02.2017 10:29
Tad Olga lai arī palīdz,nu cik var tautai nabaigai prasīt,kaunu zaudējuši nudien!!!!
Kāpēc tad tauta nelūdz,ka nonāk grūtibās?
LOŽŅA >> nu ja 14.02.2017 16:18
TIEŠĀM .....LAI OLGA AR SAVU VARZU ARĪ PALĪDZ!!!!!
LOŽŅA 14.02.2017 09:46
KĀDĒĻ PALĪDZĪBU LŪDZ TIKAI TAUTĀ SLAVENI CILVĒKI?????!!!!!VAJAG PROTĒZI...LŪDZU STĀJIES RINDĀ UN DABŪSI VALSTS APMAKSĀTU.MANAM TĒVAM AMPUTĒJA ABAS KĀJAS-BRAUCĀM UZ VAIVARIEM UN STĀJĀMIES RINDĀ!!UN UZ PODA VIŅŠ IET PATS!!!!!IR CILVĒKI KURIEM TIEŠĀM IR VAJADZĪGA PALĪDZĪBA...........PAR ŠO DER AIZDOMĀTIES!!!!!!!!IZTURĪBU!!!!
Dzintra 13.02.2017 23:00
Ko ziedod . Pats stacionara lielijas ka eso Dzeris un Sievietes milejis Zali uzdzivojis . Nu tad lai draugeli ar ko kopa uzdzivoja Saziedo .... Kauna nav ....Nabagus aplaupit .....
nu gan 13.02.2017 22:25
un ka atkal kāds nodzersies, tad atkal prasīs ziedot
Inna 13.02.2017 22:21
Nu bet noteikti vajag ziedot!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparaci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.lv draugiem.lv VIPi.lv facebook VIPi.lv twitter VIPi.lv rss
www.RezervesDalas24.LV