Grupas Eolika solists kļuvis par invalīdu. Palīdzēsim, cik katrs varam!

Sanāciet, sadziediet, saziedojiet!

Grupas Eolika solists kļuvis par invalīdu. Palīdzēsim, cik katrs varam!
Komentāri[7] Bilžu galerija[21] 10.02.2017 09:19
Mirkļi, kad nelaimes gadījumi un slimības liedz turpināt nodarboties ar savu iemīļoto profesiju, ir ārkārtīgi smagi. Nelaime piemeklējusi tautā iemīļotās grupas "Eolika" mūziķi Daini Dobelnieku.

Šonedēļ sabiedrība tika informēta, ka mūziķu atbalstam Latvijā dibināts fonds "Līdzskaņa". Tā prezentācijas pasākumā dziedātāja Olga Rajecka sarunā ar "LNT ziņām" pastāstīja, ka nelaime skārusi pašas grupas "Eolika" mūziķi Daini Dobelnieku.

Olgas ilggadējais skatuves partneris nokļuvis invalīda krēslā. Aizvadītā gada nogalē Dobelnieks zaudējis kāju. Dziedātāja Olga Rajecka norādījusi, ka Dobelniekam nepieciešama protēze un rehabilitācija, kā arī morāls atbalsts.

Mūziķa līdzgaitnieki ļoti cenšas viņu atbalstīt. Olga norāda: "Dainim jāgatavojas Borisa Rezņika 70 gadu jubilejai, viņam ir mērķis pavisam drīz atkal dziedāt."

Faktu, ka Dainis Dobelnieks kļuvis par invalīdu, dziedātāja atklāja mūziķu sociāla atbalsta fonda “Līdzskaņa” atklāšanas pasākumā. Šo fondu izveidoja Latvijas Izpildītāju un Producentu apvienība (LaIPA), sadarbojoties ar organizāciju “Ziedot.lv”. Fonda mērķis ir palīdzēt un atbalstīt grūtos brīžos nonākušos Latvijas mūzikas izpildītājus un producentus. 

Ikviens, kurš vēlas un ir gatavs palīdzēt nelaimē nonākušajiem mūziķiem, aicināts dalīties mīlestībā un ziedot šeit

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [7] ››
pp 15.02.2017 14:32
oldzitei pietiek braukat un atpusties pa arzemem lai to naudu noziedo savam skatuves partnerim nevis liek kartejo reizi tautai ziedot.ja palidzibu vajadzetu vienkarsam cilvecinam tad tada oldzite diez vai eiro ziedotu.kauns nav.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparaci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.lv draugiem.lv VIPi.lv facebook VIPi.lv twitter VIPi.lv rss
www.RezervesDalas24.LV