Skarbi kritizē režisoru Streiču par kādreizējās 'vīriešu dienas' zaimošanu

Ļaudis liek nokaunēties pašam Streičam.

Skarbi kritizē režisoru Streiču par kādreizējās 'vīriešu dienas' zaimošanu
Komentāri[14] Bilžu galerija[11] 24.02.2017 21:20
Ko īsti ar apsveikumu domā tās dāmas, kuras tā sauktajā kādreizējā vīriešu dienā apsveic latviešu vīriešus – arī tos, kuriem ar Padomju armiju nav nekāda sakara? Streičs to televīzijā nosaucis par tumsonību un kaunu. Mākslinieku aizvainojuši saņemtie apsveikumi. Tikmēr ir ļaudis, kuri slaveno kinorežisoru sauc par populistu un demagogu, kurš zilajos ekrānos vēlas sev pievērst uzmanību, kas viņa vecumam, intelektam esot neatbilstoši intensīvi skandaloza; un, iespējams, ar cita veida mazāk skarbiem, nonievājošiem vēstījumiem viņš ikdienas medijos neiekļūtu vispār...

Vai izcilajam talantam pietrūkusi uzmanība?

Visu cieņu Streiča kungam un viņa viedoklim, tomēr publicējam tikai vienu no daudzajiem neapmierinātības saucieniem. Lasītāju viedoklis kā vienmēr gaidāms komentāru sadaļā, kur lūdzam iztikt bez rupjībām un naida!

Blogere Džaneta Vaivarviņa portāla Draugiem.lv forumā publicē eksotisku bildi ar trīs Zaporožeciem no jaunības laikiem un raksta vēstījumu Streičam:

"Bija tādi PSRS laiki...

Sveicu tos vīriešus, savus draugus, kas dienēja padomju armijā! Nāksies cienījamajam kinorežisoram Jānim Streičam pārdzīvot šoku, ka ir latvieši, kas svin 23. februāri, kas vēsturi nevis mācījās augstskolā, bet paši izdzīvoja. Ziniet, bija tādi PSRS laiki! Nu, nevaru es šorīt pateikt savam vīram, ka viņam jākaunas par saviem dienesta gadiem, ka jāaizmirst un nav jāsvin un ka tie ir svētki, kuri ir nepareizi, noniecināti! Nu, nevaru izlikties, ka nepavadīju savus draugus puišus armijā, nelasīju un neklausījos ziņas, kā viņiem klājas, nesagaidīju viņus dzimtenē, neskatījos viņu armijas piemiņas albūmus un nebiju toreiz lepna par šiem vīrišķības skolu izgājušajiem vīriešiem.
                       

Kur man šodien to likt? Sapņot par man nezināmiem Lāčplēša dienas varoņiem? Labi. Bet kur likt manu jaunību un manus svētkus? Vai lai vīram pasaku, ka tu esi tumsonis un garā nabags, ja gribi atcerēties ar saviem armijas laika draugiem tos laikus? Zinu, bija tādi puiši, kas tolaik nedienēja. Bet viņi tad par to kaunīgi klusēja, jo tolaik tas nemaz nebija liels gods. Manuprāt, muļķība un tumsonība ir visam un visur karināt klāt krievu un padomju laiku "bubuli". Cerēju, ka esam izauguši no padomju autiņiem, ka esam pašapzinīgāki. Nekas un neviens nevar tautu pazemot, ja tā pati zina savu vērtību. Ne jau padomju vai krievu svētkus te kāds svin, bet vīru, jā, arī latviešu vīru dienesta atmiņas!

Atvainojos māksliniekam, bet es arī atzīmēšu Vīriešu dienu! Jā, jā, īstu vīriešu dienu, nevis okupantu, bet vīriešu dienu! To vīriešu, kas dienēja armijā. Viss ir ļoti vienkārši - vajadzētu dzīvot bez nosodījuma un apvainojumiem: ja Streičs nedienēja armijā, viņam nav svētku. Toties viņam ir Lāčplēša ordenis. Viņam jāsvin Lāčplēša diena. Katram savs. Nē, nevar savu tautu, noteikti vismaz daļu saukt par tumsoņiem un garā aprobežotiem, nevar par muļķību saukt sirdis, kas vēlas iepriecināt noniecinātos!

Lai priecīga diena!"Jānis Streičs dusmīgs uz kādu jaunu meiteni, kura viņu apsveikusi. TV3 Ziņas:

Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapa: 1 no 2

Komentāri [14]

kiebene 27.02.2017 13:32
Malacis Streičs!!!!
Biju par jums labākās domās 25.02.2017 23:59
Vectēvs Jānis neko nav dzirdējis par 21gs. Šeit valda tolerance un katra cilvēka iespēja svinēt , ko viņš vēlas. Nevis nomenklatūra, ko uzspiedīs Supermens-demagogs, slavens režisors - FUI STREIČ!
Aļļo 25.02.2017 23:20
režisors par vecuma marasmu neko nav dzirdējis?
Ēvalds Butāns 25.02.2017 21:09
Diemžēl, es arī biju spiests dienēt tajā "varenajā, tradīcijām apvītā" armijā, ar kuras palīdzību okupēja manu Latviju, Hatiņā apšāva poļus, apspieda Ungāru, Čehu un citu tautu brīvības alkas un ar kuras "gādību" daudziem, jo daudziem Latvijas iedzīvotājiem tika nodrošināta MŪŽAM "neaizmirstama atpūta" Sibīrijas lāģeros.Tādēļ es 100% piekrītu Streičam. Mums pilnīgi pietiek ar Tēvu dienas un Lāčplēša dienas (Latvijas vīriešu dienas) svinībām. Bez tam, starptautiski vīriešu dienu svin 19. novembrī nevis kaut kādā nejēdzīgi izdomātā 23. februārī, kad 1918. gadā "varenā" krievu armija sevi totāli apkaunoja. Un "slavenā" blogere varbūt ierosinās arī dibināt un svinēt ''cietumnieku dienu'', jo pietiekoši daudz "personāžu" arī cietumos ir "pasēdējuši".
jānis 25.02.2017 20:23
Tāds streičš,kurš vairāk par ķinīti nav redzējis un pārējie mīkstie mīzaļi kas viņam piekrīt,pat ūdeni nevr pienest tiem kas izgājuši grūto dienestu!!!
ziema 25.02.2017 19:30
23.februaris ir i
Uldis 25.02.2017 18:31
Es arī piekrītu . 23 .februāris - okupantu armijas diena . 10. septembris - tēvu diena !
Anna 25.02.2017 14:51
Kauns Streiča kungam,vienmēr nevajadzētu iedomāties,ka taisnība tikai viņam
Vita 25.02.2017 14:50
Jaukāk un pareizāk kā Vaivariņa neviens nespētu pateikt,kā naglai uz galvas,paldies viņai....prieks,ka Latvijā tomēr dzīvo gudri,sirds inteliģenti cilvēki,kuri saprot lietas pareizi .....

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparaci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.lv draugiem.lv VIPi.lv facebook VIPi.lv twitter VIPi.lv rss
www.RezervesDalas24.LV