Brēka ap video sēriju, kurā Artuss Kaimiņš filmē kailu savu draudzeni un sevi

Nopludināti videomateriāli, kurā deputāts filmē savā guļamistabā, neraugoties uz draudzenes Natālijas izmisīgajiem lūgumiem to nedarīt.

Brēka ap video sēriju, kurā Artuss Kaimiņš filmē kailu savu draudzeni un sevi
Komentāri[8] Bilžu galerija[2] 02.03.2017 21:57
Artuss Kaimiņš filmē arī pats sevi. Filmē sevi un savu draudzeni kailus, neraugoties uz draudzenes Natālijas izmisīgajiem lūgumiem to nedarīt, vēsta portāls Puaro.lv .

"Deputāts Kaimiņš, izrādās, ir patiešām apsēsts ar savu kameru.

Kā tagad noskaidrojies, deputāts  ar savu agresīvo uzbāzību un ieslēgto kameru mīl pārsteigt ne tikai savus kolēģus un amatpersonas, bet, piemēram, arī savu guļošo draudzeni, filmēt, kā viņa par to dusmojas un kaila skrien uz tualeti.

Tāpat Kaimiņš nekautrējas filmēt arī pats sevi. Un, kā jau tas mūsdienās mēdz gadīties, ja jūs kaut ko esat uzfilmējis – pat ja varbūt tikai savām vajadzībām – tad tas ātrāk vai vēlāk taps publisks.

Puaro.lv ir saņēmis veselu lērumu ar Kaimiņa videoierakstiem. Mums nav ne jausmas, vai tā ir paša deputāta kārtējā ekshibicionisma izpausme vai kādu viņa nelabvēļu darbs. Tas arī nav tik svarīgi. Gan jau šie ieraksti tagad klīdīs pilsētā, kā jau tādos gadījumos tas parasti notiek.

Jāsaka – neko citu, kā vien to, ko mēs par viņu tāpat zinām, šie ieraksti neatklāj – dzērājs, muldoņa un… nu ļoti mīl savu kameru.

Pēc rūpīgākas izpētes mēs arī jūs iepazīstināsim ar interesantākajiem fragmentiem, kas atklāj deputāta personību."

Pirmos no perversākajiem videomateriāliem varat redzēt šeit

Foto no Puaro.lv:

Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapa: 1 no 2

Komentāri [8]

Dzika 05.03.2017 19:08
Vai neapnik tā ķengāšana,kur visi tik godīgi palikuši,Kaiminš atskurptuve redzēts,vai pie ielenēm?Paskatīties kas notiek apkārt,nedzērāji atradušies,pliks draudzenei blakus,stulbi nu dien,ar ķengašanu reklāma
Super,tā tik turpināt,ja cits nav ko darīt! Pietiekoši esat līduši personigā dzīvē,riebjas lasīt!
plagjiatnjik 05.03.2017 03:31
Redzi, alkonaut, ja tu kā privātpersona savā dzīvoklī pird, dročī un pohainā stāvoklī sarunājies pats ar sevi uz poda, tad šī ziņa nevienu neinteresēs pat tad, ja tu mēģināsi to pārdot. ja tu esi politiķis, tad cits stāsts un pirmais jautājums - vai tu bez piršanas, dročīšanas un delīrija murgošanas vēl ko citu proti. Napoleons bija izcils karavadonis un administrators un tāpēc viņam piedod to, ka viņš bezdievīgi blēdījās kāršu spēlē un ķērās visos brunčos, ko varēja aizsniegt. Ģenerālis Šermans deva būtisku ieguldāijumu ziemeļnieku uzvarā ASV pilsoņu karā un tāpēc amerikāņu vēsturnieki piemiedz aci uz to, ka ģenerālis daudz un dikti plostoja, un es te nedomāju baļķu pludināšanu pa Amerikas upēm :D Atliek noskaidrot, ko tik svarīgu Latvijai būtu izdarījis Kaimiņš, lai viņam piedotu draudzību ar zaļo pūķi?
ghe 03.03.2017 16:25
Viņš ir slims.
Vēlētājs 03.03.2017 12:57
Noliec Kaimiņ mandātu!
Faks 03.03.2017 03:36
ir nu gan idiots...
Lia 02.03.2017 22:22
Kaimiņš nekad nav vadījis valsti un izskatās,ka nevadīs.Un kā jus zinat viņš ir alkoholiķis
pasaulē notiek tā 02.03.2017 22:19
un Kaimiņam tagad nebūtu jāatkāpjas???

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparaci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.lv draugiem.lv VIPi.lv facebook VIPi.lv twitter VIPi.lv rss
www.RezervesDalas24.LV