Artusam Kaimiņam riebjas latviešu dziesma, tāpēc vēlas nogalināt tās izpildītāju

Jau ziņojām, ka ir nopludināti videomateriāli, kurā Saeimas deputāts Kaimiņš filmē savā guļamistabā, neraugoties uz kailās draudzenes Natālijas izmisīgajiem lūgumiem to nedarīt.

Artusam Kaimiņam riebjas latviešu dziesma, tāpēc vēlas nogalināt tās izpildītāju
Komentāri[18] Bilžu galerija[4] 03.03.2017 09:09
Jau ziņojām, ka ir nopludināti videomateriāli, kurā deputāts filmē savā guļamistabā, neraugoties uz kailās draudzenes Natālijas izmisīgajiem lūgumiem to nedarīt.

Brīdis deputāta Artusa Kaimiņa guļamistabas dzīvē. Lai vēlāk neaizmirstu, politiķis ieraksta savā video kamerā tobrīd svarīgāko. To, ka viņam nepatika dziesma un tās autoru vajadzētu iemest jūrā.

Kaimiņš ir tādā dzērumā, ka īsti nevar atcerēties – kas tā ir par dziesmu, kas viņam tik ļoti nepatika. Deputātam galvā, visticamāk, aizķērusies Kaspara Antesa pirms septiņiem gadiem sacerētais hits "Neskaties atpakaļ".

Saites uz skandalozajiem video skatiet raksta lejasdaļā.

Uzziņai:

Artuss Kaimiņš filmē arī pats sevi. Filmē sevi un savu draudzeni kailus, neraugoties uz draudzenes Natālijas izmisīgajiem lūgumiem to nedarīt, vēsta portāls Puaro.lv .

"Deputāts Kaimiņš, izrādās, ir patiešām apsēsts ar savu kameru.

Kā tagad noskaidrojies, deputāts  ar savu agresīvo uzbāzību un ieslēgto kameru mīl pārsteigt ne tikai savus kolēģus un amatpersonas, bet, piemēram, arī savu guļošo draudzeni, filmēt, kā viņa par to dusmojas un kaila skrien uz tualeti.

Tāpat Kaimiņš nekautrējas filmēt arī pats sevi. Un, kā jau tas mūsdienās mēdz gadīties, ja jūs kaut ko esat uzfilmējis – pat ja varbūt tikai savām vajadzībām – tad tas ātrāk vai vēlāk taps publisks.

Puaro.lv ir saņēmis veselu lērumu ar Kaimiņa videoierakstiem. Mums nav ne jausmas, vai tā ir paša deputāta kārtējā ekshibicionisma izpausme vai kādu viņa nelabvēļu darbs. Tas arī nav tik svarīgi. Gan jau šie ieraksti tagad klīdīs pilsētā, kā jau tādos gadījumos tas parasti notiek.

Jāsaka – neko citu, kā vien to, ko mēs par viņu tāpat zinām, šie ieraksti neatklāj – dzērājs, muldoņa un… nu ļoti mīl savu kameru.

Pēc rūpīgākas izpētes mēs arī jūs iepazīstināsim ar interesantākajiem fragmentiem, kas atklāj deputāta personību."

Pirmos no perversākajiem videomateriāliem varat redzēt šeit

Foto no Puaro.lv:

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [18] ››
Beibe, 07.03.2017 22:25
Es apbrīnoju, kam vispār tas var interesēt, vai tiešām mīļie ļautiņi jums interesē ko viņš dara savās mājās un savā privātajā dzīvē. Cik smadzeņu ir tam kas to vispār ir ievietojis. Zema kultūra nevis Artusam, bet tam kas ielicis šo visu nekam nevajadzīgo privātumu.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparaci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.lv draugiem.lv VIPi.lv facebook VIPi.lv twitter VIPi.lv rss
www.RezervesDalas24.LV