65 gadu vecumā Jānis Paukštello pilnībā atbrīvojies no liekā svara

Foto/video.

65 gadu vecumā Jānis Paukštello pilnībā atbrīvojies no liekā svara
Komentāri[3] Bilžu galerija[26] 06.03.2017 16:43

Jau gadu mijā žurnāls Kas Jauns vēstīja, ka teātra un kino aktieris, dziedātājs Jānis Paukštello no augusta vidus pievērsies diētai un jau zaudējis astoņus kilogramus. Mākslinieks visu mūžu cīnījies ar lieko svaru un šoreiz bijis apņēmības pilns to uzvarēt.

Aktieris uzsver, ka liekais svars ir iedzimta lieta, jo mamma ir bumbulītis un tēvs arī nav no nekādiem kalsnajiem, tātad arī dēls nevar būt slaiduma paraugs.

Dzīvojot mazkustīgu dzīvesveidu potītes izmežģīšanas un vēlāk jau visas kājas sarežģījumu dēļ Paukštello stipri pieņēmies svarā, bet jau kādu laiku uzsācis fiziskās aktivitātes.

Aktieris labprāt nūjo, ar ortopēdiskajiem apaviem var noiet ātrā solī pat sešus kilometrus, bet pāris stundās izdevies 2 km.

Par diētām Paukštello ir lakonisks: ja vēlies, vari ievērot diētas, bet ziemas laikā grūti atteikties un kārtīgi neieturēties, turklāt sieva Elīna tik garšīgi gatavo!

65 gadu vecumā Jānis Paukštello izskatās veselīgs, stipri nometis svaru - nu jau vismaz 10 kilogramus. Dziedošais aktieris stāsta par dzīvi pēc autoavārijas un smagajām veselības likstām, un izrādās, dzīves tonusu uztur ar Epsorīnu :
Jānis Paukštello kādreiz
Viens no jaunākajiem skaņdarbiem tiešām ir izdevies! Noklausies - Jānis Paukštello un Inita Dzelme - Vidū pašai dzīvībai

Fotogalerijā Paukštello un meitenes! Tālais 2008.gads Krodziņā pie Paula

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [3] ››
kriksis 11.03.2017 05:56
Šitam zellim daudz nedarbu pagātnē, bet lai veseļojas un mīl sieviņu!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparaci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.lv draugiem.lv VIPi.lv facebook VIPi.lv twitter VIPi.lv rss
www.RezervesDalas24.LV