Palīdzēsim! Liene Skulme lūdz glābt 11 gadīgās krustmeitiņas dzīvību

Liene Skulme lūdz ziedot brāļa meitiņai Elzai, kurai diemžēl notikusi liela nelaime - galvā atklāts vēzis.

Palīdzēsim! Liene Skulme lūdz glābt 11 gadīgās krustmeitiņas dzīvību
Komentāri[2] 06.03.2017 21:45

Skaistumkaralienes un triju bērnu māmiņas Lienes Skulmes 11 gadīgajai krustmeitiņai Elzai galvā atklāts audzējs. Portāls Vipi.lv ar sirdi pievienojas palīdzības lūgumam sabiedrības locekļiem. Svarīgs ir katrs eiro, lai jaunā, talantīgā meitene varētu dzīvot, mācīties un turpināt nest Latvijas valsts vārdu pasaulē.

Liene Skulme:

"Dzīvē gadās piedzīvot negaidītus mirkļus, un tā ir noticis arī mūsējā.

Mana brāļa Jāņa un viņa sievas Gundegas ģimene, kurā aug divas meitas, ir ļoti aktīva, sportiska, pozitīva un inteliģenta. Visi četri nodarbojušies ar labiem panākumiem sporta dejās, meitas nodarbojas arī ar pludmales volejbolu.

Taču pēkšņi dzīve apmetusi strauju kūleni. Elzai, mana mīļā brāļa Jāņa meitai un manai krustmeitiņai, 11 gadus vecai meitenei, galvā ir atklāts audzējs. Viena operācija jau ir aizvadīta, taču priekšā ir vēl ilgstoša ārstēšana – operācija, terapijas un citas nepatīkamas procedūras, kas prasa lielus līdzekļus, daudz spēka un izturības. Diemžēl Latvijā nav iespējams veikt visu nepieciešamo Elzas ārstēšanai, tāpēc mūsu ģimene, radinieki un draugi palīdzam kā varam, lai saziedotu līdzekļus Elziņai, taču ar to nav pietiekoši. Paldies visiem, kas jau ir palīdzējuši!

Es arī ļoti vēlos palīdzēt savam brālim un viņa ģimenei, tāpēc 6.martā es un mani tuvinieki rīkojam labdarības vakaru, kur var apskatīt manus un sabiedrībā zināmu mākslinieku darbus, tos var arī iegādāties, lai palīdzētu Elzai, kā arī baudīt brīnišķīgu muzikālo pavadījumu.

Lūdzam arī Jūsu atbalstu, ja ir tāda vēlme un iespēja palīdzēt.

Gundega Liepiņa, LV70HABA000151A109661 ; SWEDBANK."

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [2] ››
Rimeiks 09.03.2017 18:57
Palidzet tak katrs varam

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparaci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.lv draugiem.lv VIPi.lv facebook VIPi.lv twitter VIPi.lv rss
www.RezervesDalas24.LV