Šokējoši. Jēgu pārdzērušajai auklītei, kura pakļāva dzīvības riskam zīdaini, vien 50 eiro sods

Auklīte Āgenskalna ielās 2,38 promiļu reibumā... Piedzērusies vārtās uz zemes blakus bērnu ratiņiem.

Šokējoši. Jēgu pārdzērušajai auklītei, kura pakļāva dzīvības riskam zīdaini, vien 50 eiro sods
Komentāri 10.03.2017 06:19

2017.gada 8.martā, tā saucamajā Sieviešu dienā, neilgi pirms pulksten 14.00 Rīgas pašvaldības policijas (RPP) Kurzemes pārvaldes darbinieki devās uz izsaukumu Āgenskalnā, kur kāda garāmgājēja ievērojusi uz zemes guļošu sievieti, kurai blakus atradās bērnu ratiņi, izsauca policiju.

Ierodoties notikuma vietā, sastapta izsaucēja, kura norādīja uz iereibušo sievieti. Izsaucēja skaidroja, ka iereibusī dāma, krītot un streipuļojot, stūmusi bērnu ratiņus līdz sākusi stutēt kāda nama sētu. Noraizējusies par bērna veselību un dzīvību aculieciniece nolēmusi ziņot policijai.

Policisti apskatīja bērnu, nekas neliecināja, ka zīdainis būtu guvis miesas bojājumus. Kārtības sargi piegāja pie iereibušās sievietes, kura paskaidroja, ka bērns neesot viņas, bet gan darba devējas. Sieviete brīvajā laikā piestrādājot par auklīti.

Noskaidrots bērna mātes tālruņa numurs. Policisti sazvanīja meitenītes māti un informēja par radušos situāciju. Sieviete solījās nekavējoties ierasties notikuma vietā pakaļ savai meitai.

Gaidot mātes ierašanos, 48 gadus vecā auklīte turpat pie sētas, cīnoties ar alkohola skurbuli, nokrita. Policisti pieņēma lēmumu izsaukt Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbiniekus, lai pārliecinātos gan par bērna, gan par iereibušās auklītes veselības stāvokli.

Pēc brīža notikuma vietā ieradās mediķi, kuri apskatīja abas personas un konstatēja, ka hospitalizācija nav nepieciešama. Vēl pēc brīža notikuma vietā ieradās bērna māte, kura pastāstīja, ka iereibusī auklīte divas dienas pieskatījusi viņas meitu. Pieņemot sievieti darbā, nekas nav liecinājis, ka viņai būtu problēmas ar alkoholu.

Bērns nodots mātei. Savukārt iereibusī auklīte aizturēta un nogādāta dežūrdaļā, kur veikta alkohola koncentrācijas pārbaude izelpā. Pārbaudes laikā konstatēts, ka sieviete ir 2,38 promiļu reibumā.

Auklītei sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols par atrašanos alkohola reibumā cienu aizskarošā stāvoklī un piemērots naudas sods 50 eiro apmērā.

Tikmēr portālā Skaties.lv kāda iespējamā aculieciniece raksta:

"Tik viņi piemirsa uzrakstīt, ka šī aukle nokrita ar visiem ratiem un bērns izlidoja ārā no viņiem, tiklīdz pieskrēju klāt ielikām ar dāmu atpakaļ ratos mazo. Pie tam vēl māte laikam nav lietas kursā, ka aukle pameta bērnu un skrēja prom, līdz es viņu noķēru un vīrieti garām gājēju aizvilkām viņu atpakaļ. Brīnos ka sods tikai 50 eiro. viņa apdraudēja bērna dzīvību tik pat labi varēja iet pāri ielai un nokrist ar visiem ratiem zem mašīnas."

Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapa: 1 no 2

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparaci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.lv draugiem.lv VIPi.lv facebook VIPi.lv twitter VIPi.lv rss
www.RezervesDalas24.LV