Atklāts kā un kāpēc nogalināta 25 gadus vecā Ieva Strazdauskaite

Traģiskās nelaimes analīze.

Atklāts kā un kāpēc nogalināta 25 gadus vecā Ieva Strazdauskaite
Komentāri[2] Bilžu galerija[9] 15.03.2017 21:14
Pirmdien policijai izdevies noskaidrot, kā tika nogalināta Ieva Strazdauskaite - viņa nosista ar lāpstu, vēsta Lietuvas mediji. Tāpat noskaidrots, ka jauniešu banda sākotnēji sekojusi citai automašīnai, līdz benzīntankā pamanījuši Strazdauskaites luksusa «Audi A7». Radusies doma to nolaupīt.

Noziedzniekiem bijis līdzzinātājs, kurš nozagtās automašīnas pārdevis «melnajā tirgū». Banda uz Lietuvas ceļiem meklējusi galvenokārt dārgas Vācijas ražojuma automašīnas.

Pirms Strazdauskaites mašīnas nolaupīšanas banda intensīvi kontaktējusies ar līdzzinātāju, vai «Audi A7» būs piemērota. Saņemot apstiprinājumu, viņi sekojuši meitenei.

25 gadus vecā Ieva Strazdauskaite 5.marta pēcpusdienā automašīnā «Audi A7» no vecāku mājām Pluņģē izbrauca uz Viļņu un pazuda ceļā. Par jaunās sievietes pazušanu policijai vakarā ziņoja viņas tēvs, norādot, ka sakari ar meitu pazuduši, kad viņa izbraukusi cauri Kauņai, bet vēlāk viņas telefons bijis izslēgts.

Automašīna pirmdienas naktī tika atrasta uz kāda meža ceļa Jonavas rajonā, bet jaunietes tajā nebija. Vēlāk ceļmalās policisti atrada meitenes mantas, kas, iespējams, pa ceļam izmestas no automašīnas. Pirmdien kāds nejaušs garāmbraucējs ceļmalā pie automaģistrāles Viļņa-Kauņa atrada viņas telefonu.

Pēc ģenerālkomisāra teiktā, meitene nolaupīta, imitējot satiksmes negadījumu pie Elektrēniem. Iegūtie dati liecina, ka viņa nogalināta tajā pašā vakarā. Viņa bijusi aprakta Ķēdaiņu rajonā.

«Pirmā versija apstiprinājās - meitene nolaupīta un nogalināta dārgā automobiļa dēļ,» viņš stāstījis.

Policijas ģenerālkomisārs pastāstījis, ka izmeklētāji pārskatījuši tūkstošiem videoierakstu un reaģējuši uz tūkstošiem ziņojumu, kas saņemti no iedzīvotājiem, un pateicies visiem, kas centušies palīdzēt izmeklēšanai.

Lūgts komentēt pieņēmumu, ka imitētā satiksmes negadījuma laikā noziedznieki varēja būt ģērbušies policijas formastērpos, Pernavs atbildējis, ka tādas informācijas viņam nav.

Jautāts, kādēļ aizdomās turētie automobili pametuši mežā, ja tas bijis nozieguma mērķis, viņš atbildējis, ka šos apstākļus varēs precizēt pēc tālākas aizturēto nopratināšanas.

Ievas Strazdauskaites slepkavības izmeklēšanu apgrūtina noziedznieku netipiskā uzvedība, norādījis Lietuvas ģenerālkomisārs Linas Pjarnavas. Viņš uzsvēris, ka šodien automašīnas vairs netiek aizdzītas, uzbrūkot autovadītājam.

«Runājot par šo noziegumu, es redzu virkni muļķīgu lēmumu, lēmumu, kas nepakļaujas nekādai loģikai. Šī iemesla dēļ bija grūti noziegumu izmeklēt, jo patiesībā cēloņu un seku ķēde no sākuma līdz pat beigām... kā tas viss notika - neviens normāls cilvēks tā nebūtu rīkojies. Pat lielākā daļa noziedznieku tā nerīkotos,» sacīja ģenerālkomisārs.

Notikuma restaurācija fotogrāfijās nākamajā lapā

Lapa: 1 no 2

Komentāri [2]

ha 18.03.2017 07:54
Un tagad noziedznieka māte rakstu vaimanu vēstules. Viņš jau esot tikai sēdējis mašīnā. Šausmas, sēdēja masīnā un noskatījās kā nogalina cilvēku.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparaci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.lv draugiem.lv VIPi.lv facebook VIPi.lv twitter VIPi.lv rss
www.RezervesDalas24.LV