Dziedātāja Annija Putniņa ir alerģiska, bet vienmēr paliks blondīne

Veselīgi un kopti mati ir sievietes skaistākā rota un ikvienai ir būtiska to kopšana un krāsošana – kāda dodas pie profesionāla friziera, bet cita izvēlas veikalā pieejamo matu krāsu klāstu.

Dziedātāja Annija Putniņa ir alerģiska, bet vienmēr paliks blondīne
Komentāri Bilžu galerija[14] 17.03.2017 21:05

Veselīgi un kopti mati ir sievietes skaistākā rota un ikvienai ir būtiska to kopšana un krāsošana – kāda dodas pie profesionāla friziera, bet cita izvēlas veikalā pieejamo matu krāsu klāstu. Dažkārt plašais matu krāsu sortiments veikalu plauktos liek apjukt ikvienai sievietei - kura būtu vispiemērotākā un kopjošākā krāsa matiem? To noskaidroja modes un stila eksperti, matu stilists Aleksejs Krjukovs un dziedātāja Annija Putniņa.

Matu skaistums ir atkarīgs no ļoti daudz un dažādiem faktoriem, sākot ar iedzimtību un beidzot ar veidošanas līdzekļiem.Turklāt bieži vien ikdienas steigā daudzām sievietēm nav laika apmeklēt profesionālu frizieri un pienācīgi parūpēties par savu matu veselību.

„Mani mati aktīvas koncertu sezonas laikā pieredz ļoti lielu slodzi, bet neraugoties uz to, tie vēl joprojām ir stipri un veselīgi. Tā kā esmu alerģiska un man vienmēr bijušas problēmas ar galvas ādu, tas arī ir iemesls, kādēļ dodu priekšroku kvalitatīvai un saudzējošai matu krāsai, nevis balināšanai. Vienmēr esmu izvēlējusies blondo matu toni. Ir bijuši pāris eksperimenti, bet tie ir tikai pierādījuši, ka gaiša matu krāsa manam ādas tipam piestāv vislabāk,“ atzīst dziedātaja Annija Putniņa.

Zīmola Schwarzkopf matu krāsas Color Expert ar Omegaplex® tehnoloģiju prezentācijas laikā, dziedātājai Annijai Putniņai bija iespēja pārliecināties par to, cik vienkārši mājas apstākļos ikviena sieviete var nokrāsot matus un pasargāt tos no bojājumiem ar saudzējošu matu krāsu.

“Man bieži vien krāsojot matus ir niezes sajūta galvas ādā - it īpaši pavasarī, kad trūkst vitamīnu. Taču šoreiz to nejutu. Turklāt krāsai arī nebija tā nepatīkamā, specifiskā smarža, kas lielākoties ir citām krāsām. Esmu patiesi priecīga par rezultātu, jo ir iegūts ļoti skaists tonis, un krāsas pāreja no ataugušajām matu saknēm, tā saucamā Latvijas pelēkā, uz jau iepriekš krāsotajiem matiem, ir minimāli pamanāma, kā arī paši mati šķiet dzīvīgāki un piepildītāki. Jauno matu krāsu iesaku izmēģināt ikvienai dāmai, tostarp, arī tām, kurām ir jūtīga āda,” stāsta dziedātāja Annija Putniņa.

Kamēr Annija krāsoja matus un vēlāk ar matu stilista Alekseja Krjukova palīdzību tika pie jaunas frizūras, žurnālisti un modes blogeri baudīja šampanieti un vēroja procesu.

Par Schwarzkopf

Pirms 118 gadiem aptiekārs Hanss Švarckops (Hans Schwarzkopf) lika pamatus zīmolam, kas nozīmē kvalitāti, uzticamību, kompetenci un inovāciju. Mūsdienās zīmols ir vispasaules līderis matu kopšanā. Schwarzkopf ir Henkel lielākais skaistumkopšanas zīmols, un vairāk nekā 60 valstīs visā pasaulē ar dažādu zīmolu produktiem un piedāvājumu frizieru saloniem sasniedz pārdošanas apjomu aptuveni 2 mljrd. euro (2015. g.) apmērā. Zīmola produktu klāstā ietilpst plaši pazīstami matu kopšanas un veidošanas produkti: Schauma, Taft, Gliss Kur un got2b.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparaci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.lv draugiem.lv VIPi.lv facebook VIPi.lv twitter VIPi.lv rss
www.RezervesDalas24.LV