Skandalozā Magone Burka tiesājas pret Venti un būšot UgunsGrēka aktrise

Esmu dzimusi aktrise! Tā uzskata skandāliste Burka.

Skandalozā Magone Burka tiesājas pret Venti un būšot UgunsGrēka aktrise
Komentāri[1] Bilžu galerija[14] 19.03.2017 20:44
Šova ”Saimnieks meklē sievu” zvaigzne Magone Burka, kura tagad kļuvusi par dzejnieci, 2017.gada 16. martā, atkal stājusies aci pret aci ar Venti, lai izcīnītu vēl kādu tiesu. Magone tiesas ceļā vēlējusies sakārtot alimentu jautājumu, taču guļbūvju celtnieks, saņemot ziņu, ka būs jāmaksā dēlam, kļuvis par bezdarbnieku.

Tā portālam Skaties.lv paziņojusi Magone, viņa ieradusies Latvijā, lai iztiesātu vēl vienu tiesu ar bijušo draugu, dēliņa Raimonda Saulgaiša tēvu, Venti Vītolu.

“Beidzot pietiesāju oficiālus alimentus caur tiesu no Vītola Venta. Līdz šim viņš bērnam neko nedeva,” sarunā ar Skaties.lv atklāj Magone.

Londonā dzīvojošā Burka atklāj, ka prasību par alimentiem viņa tiesā iesniegusi jau rudenī. To uzzinājis, Ventis uzreiz steidzis veikt kādu mahināciju.

“Uzzinājis, ka es iesniedzu prasību un pieprasu alimentus, Vītols momentāni aizgāja prom no darba. Lai nebūtu jāmaksā bērnam naudu, Ventis no janvāra “uztaisījās” par bezdarbnieku.

Lūk, tāds papiņš, ko atvēl savam dēlam,” par šovā iepazītā vīrieša morāli visiem ”Saimnieks meklē sievu” faniem pavēstīt vēlas Magone.

Viņa atklāj, ka Ventis savu dēlu kopš dzimšanas tā arī nav redzējis, lai gan ar iepriekšējo tiesas lēmumu viņiem ļauts satikties, un Magone regulāri aicina Venti ciemos uz Angliju vai piedāvā tikties, Latvijā esot.

“Saku, lai apciemo, bet viņš nemaz nedomā pildīt tiesas spriedumu par saskarsmi. E-pastā rakstīja, ka nemāk nopirkt biļetes un atlidot uz Londonu.

Teicu, ka sagaidīšu lidostā ar visu bērnu, bet negrib. Šim bail. Saka, ka nezinot valodu un ka apmaldīsies,” nopūšas mamma, kura jau kopš dzimšanas visas rūpes par dēlu uzņēmusies viena.

Šovā ”Saimnieks meklē sievu” Ventis sevi stādīja priekšā kā turīgu guļbūvju celtnieku. Rūdītākie šova fani atceras Venta leģendāro frāzi par to, ka viņa ledusskapī vienmēr ir gaļa un desa.

Kā atklāj Magone, Ventis arī viņai nav slēpis faktu, ka pelnot visai labu summu, tāpēc dzejniece arī uzdrošinājusies tiesas ceļā jautāt, lai atlicina no tā kādu daļu arī dēliņam.

“Daudz pelnīja, bet, kad pieprasīju alimentus atbilstoši likumam, nobijās. No janvāra it kā aizgāja pats prom no darba. Fiksi papildināja bezdarbnieku rindas, lai bērns neko nedabūtu,” nelāgo situāciju skaidro Magone.

Sievietei ir apnikušas Venta mahinācijas, kuras viņa pati vērtē kā vīrieša absolūti necienīgas. Viņa ir izlēmusi cīnīties par to, lai Ventim tiktu pavisam atņemtas tēva tiesības, bet savu dēlu turpinās audzināt pati.

“Maniem bērniem visa pietiek, pati spēju nodrošināt. Jā, viena es to nevarētu, bet man blakus ir cilvēki, kas atbalsta.
Bet Ventis nīd par alimentiem, pats pelnot lielu algu. Vai tādu vispār var par vīrieti saukt?” tā Magone.

“Tagad startēju ”UgunsGrēka” aktieru konkursā. Esmu dzimusi aktrise! Saskatu labu potenciālu aktrises karjerai. Kā arī ir pietiekama pieredze filmējoties, tādēļ ļoti labprāt filmētos šajā brīnišķīgajā seriālā,” gatava jaunam karjeras pavērsienam ir Magone.

Foto: Skaties.lv un publicitātes

Magones fotogalerija nākamajā lapā

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [1] ››
Vējš Vītolos 24.03.2017 19:41
Viltus ,,bezdarbnieks,,
---
Nabadziņš Kandavnieks
Nu jau kļuvis bezdarbnieks
Dvēsele nu putenī
Visa nauda skurstenī.
Filmēsies un ākstīsies
Masu skatos zīmēsies
Ar lāpstu bakstīs zemīti
Nu tik redzēs ķinīti!
Tauta ziedojiet nu putraimus
Desu, maizi, ābolus
No darba tas ir aizgajis
Bērnam naudu aprijis.
Alimenti sirdī dur
Visu naudu zeķē tur
Lai tik bērnam mazāk tiek
Grib lai tiesa mieru liek.
Bet saņems tas pec nopelniem
Par visiem saviem amatiem-
Drāž un cērt pa vakariem
Rok un tirgo babajiem!
(.S.S.H.)

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparaci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.lv draugiem.lv VIPi.lv facebook VIPi.lv twitter VIPi.lv rss
www.RezervesDalas24.LV