Kombuļu Inese uzņēmusi buru uz seriāla UgunsGrēks aktrišu sastāvu

Kombuļu Inese uzņēmusi buru uz seriāla UgunsGrēks aktrišu sastāvu
Komentāri[2] Bilžu galerija[49] 20.03.2017 21:15
Seriāla ”UgunsGrēks” veidotāji nupat izsludinājuši lielisku konkursu – tiek meklēti aktieri no tautas, kuri gatavi rosīties ekrānā kopā ar jau iemīļoto varoņu pulciņu. Uz lomu seriālā pieteikusies arī dziedātāja Inese Saulīte, skatuves vārdā Kombuļu Inese, un lūdz fanus atbalstīt viņu ar balsojumu, vēsta Skaties.lv.

“Izdomāju, pieteicos… Ja vēlies mani arī redzēt starp aktieriem, iesaki un balso Skaties.lv,” savu fanu armiju ar sociālo tīklu palīdzību aģitēt sākusi māksliniece.

Viņa aicina fanus jau laikus sagatavoties kārtīgam balsojumam, kas 13. martā sāksies Skaties.lv. Viss liecina, ka Inesei ir visas iespējas – fani sociālajos tīklos jau pauž gatavību sākt balsojumu kaut tūlīt.

Vairāk par konkursu un pieteikšanos šeit!


Skaidrs, ka Ineses izredzes šobrīd ir ne mazākas kā citiem konkursa dalībniekiem, turklāt mākslinieces atpazīstamība un jau aizsāktā fanu aģitēšana tās tikai palielina. Tikmēr Skaties.lv jau atļāvās mazliet pasapņot par to, kā izskatītos ”UgunsGrēks”, ja tajā filmētos Inese.

Skaties.lv atgādina, ka pieteikties aktieru konkursam var no 6. līdz 28. marta plkst. 23.59., savukārt balsot varēs no 13. līdz 28. marta plkst. 23.59.

No 30 dalībniekiem, kas būs saņēmuši visvairāk Skaties.lv lasītāju balsu, seriāla ”UgunsGrēks” producenti izvēlēsies 5 uzvarētājus!

Kombulienes dzīves mirkļi plašā fotogalerijā nākamajā lapā

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [2] ››
BEBRS 28.03.2017 11:52
JA KATRU NEKOPTU VULGARU SEVI PAZEMOJOSU SIEVIETI VAR SAUKT PAR MĀKSLINIECI , TAD ES ESMU BALETDEJOTAJS. VAI ŽURNĀLISTIEM NAV VAIRĀK PAR KO RAKSTIT. KA TIK PAZEMOJOŠĀ VEIDĀ AR TIK SKALIEM VĀRDIEM JAREKLAME PRASTA LAUKU BĀBA,KAM NO INTELIGENTUMA UN PIETICIBAS NAV NE SMAKAS. EJ MĀJAS UN AUDZINI SAVUS BERNUS KUTSPAKALAS LAKSTIGALA. JAU PIEGRIEZIES TAS BEZZOBAINAIS GIMIS .

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparaci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.lv draugiem.lv VIPi.lv facebook VIPi.lv twitter VIPi.lv rss
www.RezervesDalas24.LV