Lūk, kriminālpolicijas blondīne! Auto ar Iekšlietu ministrijas caurlaidi un KRIEVIJAS karogu stiklā

Noskaidrota blondīne, Latvijas kriminālpolicijas vecākā inspektore! Viņai dotas tiesības „iebraukt, apstāties un stāvēt pie visām IeM iestādēm". Ar Krievijas karodziņu vējstiklā vizinās Valsts policijas darbiniece Tatjana Prohorova, kura sevi dēvē: Tanja Prohorova.

Lūk, kriminālpolicijas blondīne! Auto ar Iekšlietu ministrijas caurlaidi un KRIEVIJAS karogu stiklā
Komentāri[9] Bilžu galerija[4] 22.03.2017 07:07

Tikai pēc tam, kad žurnālisti norādīja uz apstākļiem, kas liek domāt, ka iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis mēģina piesegt un neatklāt cilvēku, kura automašīnai izsniegta Iekšlietu ministrijas caurlaide un kurš tajā vizinās ar Krievijas karodziņu vējstiklā, Valsts policija šorīt atklāja - caurlaide izsniegta Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes vecākajai inspektorei Tatjanai Prohorovai, vēsta portāls Pietiek.com .

Sociālajā tīklā Twitter jau pirms dažām dienām parādījās fotogrāfija ar automašīnu, kuras vējstiklā redzama gan Iekšlietu ministrijas atļauja Nr. 001817, kas dod tiesības „iebraukt, apstāties un stāvēt pie visām IeM iestādēm”, gan arī Krievijas trīskrāsu karoga lentīte.

Kā informē Ceļu satiksmes drošības direkcija, automašīna ar valsts reģistrācijas numuru JT7687 ir reģistrēta privātpersonai, un tas sakrīt ar Pietiek rīcībā esošo neoficiālo informāciju, ka konkrētā caurlaide izsniegta nevis kāda uzņēmuma – ministrijas pasūtījumu veicēja automašīnai, bet gan kādam "savējam".

Šo informāciju sākotnēji netieši apliecināja ministrijas reakcija. Lai gan noskaidrot, kam izsniegta konkrētā atļauja, ir dažu minūšu jautājums, Iekšlietu ministrijas preses pārstāve Gunta Skrebele pēc ilgas un garas noskaidrošanas Pietiek pavēstīja, ka šis jautājums patiesībā esot Valsts policijas kompetencē.

Iekšlietu ministrijas oficiālā pārstāve gan nespēja paskaidrot, kāpēc par atļaujām, kuras izsniedz Iekšlietu ministrija, atbildēt spēj nevis ministrija, bet gan Valsts policija.

Taču izrādījās, ka arī Valsts policijas vadība saņēmusi, pēc visa spriežot, neoficiālu rīkojumu mēģināt noklusēt ziņas par atļaujas saņēmēju un tās izsniegšanu. Valsts policijas pārstāvis Dairis Anučins ceturtdien vispirms paziņoja, ka informācija tikšot sniegta, taču pēc tam apklusa un no tālākiem kontaktiem izvairījās.

Tikai šorīt, kad Pietiek jau bija nosūtījis Iekšlietu ministrijai oficiālu informācijas pieprasījumu saistībā ar šo atļauju un tās izsniegšanas apstākļiem, Valsts policija atklāja, ka caurlaide oficiāli izsniegta policijas inspektorei Prohorovai un ka par notikušo jau sākta dienesta pārbaude.

Kā rāda VID amatpersonu deklarāciju datu bāze, Prohorova policijā strādā jau kopš 2006. gada, viņa ir kriminālpolicijas vecākā inspektore, precējusies, ir divi bērni.

Tatjana Prohorova, kura sevi dēvē: Tanja Prohorova. Fotogalerija nākamajā lapā

Lapa: 1 no 2

Komentāri [9]

Uldis 28.03.2017 13:53
Īsta patriote
bvb 26.03.2017 20:47
Tādas krievuškas ir pilna Rīga ar cāļa smadzenēm
Dainis 25.03.2017 23:17
Atlaist no darba!!!!!
pašol nahuj 25.03.2017 18:52
kuce,kuru lieto poliči, kuri spēj
Pavils 25.03.2017 13:26
Ka tada var stradat policija.
rauls 25.03.2017 11:23
Atlaist momentā par šito!
edvins kabulis 25.03.2017 11:04
Liksim mierā Krievijas karodziņu!
krio 25.03.2017 11:04
un šitādas čūskas ņem darbā policijā?

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparaci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.lv draugiem.lv VIPi.lv facebook VIPi.lv twitter VIPi.lv rss
www.RezervesDalas24.LV