Ventu Armandu Kraukli piemeklējis infarkts

Ventu Armandu Kraukli piemeklējis infarkts
Komentāri[3] Bilžu galerija[13] 23.03.2017 05:09
Tautā iemīļotās šlāgergrupas Bumerangs līderim, LNT realitātes šova Ekspedīcija zvaigznei, Valkas mēram Ventam Armandam Krauklim pēkšņi pasliktinājās veselība neilgi pēc 53. dzimšanas dienas. Politiķis pārcietis infarktu, vēsta žurnāls Kas Jauns.

Visvairāk slimības laikā viņš satraucies par savas 33 gadus vecās sievas Līgas Avotas-Kraukles sajūtām, kura palika mājās viena ar diviem maziem bērniem.

Pēc ārkārtas veiktās operācijas Vents Armands Krauklis ievēro miera režīmu un apsolījis ģimenei vairs nestrādāt padsmit stundas dienā, bet veltīt laiku ģimenes dzīvei un atpūtai. «Skaidrs, ka infarkts liek padomāt par turpmāko,» sacījis Valkas mērs.

Šobrīd Vents pārstājis sevi pārlieku nostrādināt un bauda sievas gādību: «Ļoti gribēju mājās, un ceturtdien ārsts mani palaida. Tagad smejos, ka viņai jāauklē trīs bērni.» Vents Armands Krauklis bijis ļoti laimīgs, uzzinot, ka tiek izlaists no slimnīcas, jo visu laiku domājis par savu mīļoto sieviņu, kura viena mājās aprūpē abus pāra bērnus.

Sirds problēmas Valkas mēram parādījušās jau kapellas Bumerangs ziedu laikos, kad viņš reiz noģībis un ārsts paziņojis, ka mākslinieks ir pussoli no infarkta. Šis pussolis pienācis 25 gadus vēlāk.

Valkas mērs ir ļoti pateicīgs izcilajiem speciālistiem un izsaka nožēlu, ka ārstiem jāstrādā apkaunojoši sliktos apstākļos - gadu desmitiem neremontētās telpās. Dvielis palātā bijis ražots par godu Maskavas olimpiādei, kas notika 1980.gadā.

Vents un Līga galerijā nākamajā lapā

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [3] ››
Ģimenīte 28.03.2017 11:11
Visiem večiem tā sanāk,kad ar meitām pārprecas.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparaci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.lv draugiem.lv VIPi.lv facebook VIPi.lv twitter VIPi.lv rss
www.RezervesDalas24.LV