Policijas ekipāžas pret motociklistu. Galvu reibinoša pakaļdzīšanās Rīgā

Kinofilmas cienīgs sižets un, kā izrādās, aizliegts video.

Policijas ekipāžas pret motociklistu. Galvu reibinoša pakaļdzīšanās Rīgā
Komentāri[1] 31.03.2017 10:27

Policija Mārupes apkaimē atradusi motociklu, kura vadītājs pagājušās nedēļas nogalē sarīkojis iespaidīgu bēgšanu no likumsargiem pa Pārdaugavas ielām.

2017.gada 27.marta vakarā policijas ekipāža Pārdaugavā pamanījusi motociklu, kurš atļauto 70 kilometru vietā traucies ar 140 kilometriem stundā lielu ātrumu. Uz policijas prasībām apstāties motocikla vadītājs nereaģēja un sākās bēgšana, kurā ātrums turpinājis palielināties, aģentūrai LETA pastāstīja Valsts policijas preses pārstāve Simona Grāvīte.

Motociklistam finālā izdevās no policijas aizbēgt, taču pašvaldības policija motociklu naktī uz otrdienu atrada Mārupes apkaimē. Motociklets nogādāts Valsts policijas stāvlaukumā.

Par ātruma pārkāpšanu un nepakļaušanos policijas prasībām sākta administratīva lietvedība un policija skaidro transportlīdzekļa vadītāju.

Aizdomās par lietas materiālu, proti, policijas automašīnas video ieraksta nopludināšanu internetā Valsts policijā ir sākta dienesta pārbaude, norādīja Grāvīte.

Sabiedrības ievērību izpelnījies internetā ievietots, visticamāk, pašu policistu ar telefonu no datora pārfilmēts motociklam sekojošās policijas automašīnas video. No video izriet, ka pakaļdzīšanās ilgusi aptuveni desmit minūtes. Uz motocikla atrodas arī pasažieris un bēgļi lielā ātrumā pārvietojas, pārkāpjot satiksmes noteikumus.

No video izriet, ka bēgļu apturēšanai izmantotas vairākas policijas automašīnas un kādā brīdī bloķēta pat iela, taču par mata tiesu motociklam izdevās izvairīties no likumsargiem, kas izkāpa no policijas busiņa. Vēlāk, motociklam izbraucot uz gājēju un velosipēdu zonas mežā, policijas automašīna bēgļiem pārstāja sekot, jo tas varēja beigties bīstami.

Brīdinām, ka video ir dzirdama rupja leksika!

Komentāri [1]

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparaci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.lv draugiem.lv VIPi.lv facebook VIPi.lv twitter VIPi.lv rss
www.RezervesDalas24.LV