Skandalozo Regnāru Vaivaru likšot cietumā - pusstundas laikā paziņo 83 cilvēki

Skandalozo Regnāru Vaivaru likšot cietumā - pusstundas laikā paziņo 83 cilvēki
Komentāri[5] Bilžu galerija[15] 12.04.2017 21:51
Skandalozais Dailes teātra aktieris un režisors Regnārs Vaivars Facebook sacēlis pamatīgu vētru. Īsi pēc pusnakts savā profilā viņš publicējis LPSR himnu, piebilstot, ka esošā «Dievs, svētī Latviju» ir par seklu. Protams, pie minētā ieraksta komentāros šis asais viedoklis saņēma ne mazāk asas atbildes.

«DAUDZ JAUDĪGĀKA KOMPOZĪCIJA PAR DIEVS SVĒTĪ LATVIJU. ES GRIBĒTU SATIKT TOS PIDERASUS KURI PIEŅĒMA NU JAU NEMAINĀMU LĒMUMU, PAR BRĪVĀS LATVIJAS HIMNU PAŅEMT KAUT KO TIK SEKLU,» šādu tekstu ar lieliem burtiem publicējis Vaivars.


Vēlāk pie raksta Vaivars paziņo: «Es nemaz nezināju, kādā valstī mēs dzīvojam, ja man 30 minūšu laikā piezvanīja 83 cilvēki, lai pateiktu, ka es iesēdīšos cietumā par himnas zaimošanu. Viņu starpā arī juristi.»

Cilvēki uz šo izlēcienu reaģē dažādi - vieni par aktieri iesmej («Mazāk dzert vajag!»), savukārt citi, iespaidojoties no Vaivara izteikumiem, rosina mierīgā ceļā paturpināt diskusiju par to, vai Latvijai vajag jaunu himnu.

Šāda diskusija, starp citu, ik pa laikam parādās publiskajā telpā, jo daudziem agnostiķiem un vienkārši neticīgiem cilvēkiem ir grūti identificēties ar himnā ietverto lūgšanu Dievam.

Tikmēr sociālajā tīklā Vaivars ievietojis sirsnīgu video ar savu kaķi

Komentāri [5]

! 14.04.2017 19:06
Atkal drošvien uzmanības pievēšanas veids, lai reklamētos. Nekas cits.

http://jauns.lv/raksts/izklaide/11262-rezisors-regnars-vaivars-atzistas-ka-vesti-par-sievas-spontano-abortu-izdomajis-lai-reklametos
fīii 14.04.2017 00:26
sanarkojies uz nebēdu jau daudzus gadus
Rutks 13.04.2017 08:30
Izskatās vecis bija kaut ko salietojies!
Una 13.04.2017 08:23
Kaut kāds pamuļķis.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparaci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.lv draugiem.lv VIPi.lv facebook VIPi.lv twitter VIPi.lv rss
www.RezervesDalas24.LV