Sākas X Faktora Latvijas atlase un šova vadītājs būs Markus Riva

Kanālā TV3 rudenī gaidāmā populārā muzikālā realitātes šova “X Faktors” vadītājs būs starptautisku pieredzi guvušais latviešu mūziķis un producents Markus Riva, kurš jau 8. maijā, piedalīsies pirmajā atlasē Liepājas Olimpiskajā centrā.

Sākas X Faktora Latvijas atlase un šova vadītājs būs Markus Riva
Komentāri 08.05.2017 22:00

Kanālā TV3 rudenī gaidāmā populārā muzikālā realitātes šova “X Faktors” vadītājs būs starptautisku pieredzi guvušais latviešu mūziķis un producents Markus Riva, kurš jau 8. maijā, piedalīsies pirmajā atlasē Liepājas Olimpiskajā centrā. Riva atbalstīs un iedrošinās potenciālos šova dalībniekus, jo tieši tas nepieciešams pirms došanās uz lielās skatuves!

Riva ir “X Faktora” cienītājs, tāpēc jo īpaši viņam prieks, ka šovs beidzot tiks realizēts Latvijā: “Man ir liels pagodinājums būt par vadītāju šovam, kam esmu sekojis līdzi daudzu gadu garumā, īpaši, Lielbritānijas, Amerikas un pēdējos gados arī Ukrainas versijai. No visiem pasaules dziedāšanas šoviem tieši “X Faktors” ir pats interesantākais pēc savas koncepcijas un, manuprāt, skatītājiem būs ļoti interesanti vērot, kā tas viss notiks pie mums, Latvijā. Prieks būt daļai no šī, varētu pat teikt, vēsturiskā notikuma, jo, kas zina, kādus talantus mēs atklāsim – tas varētu būt jauns mākslinieku vilnis Latvijas popmūzikā!”

Līdz ar “X Faktora” atlašu sākšanos, Riva arī atgriežas darbā mediju industrijā. “Savulaik savu profesionālo pieredzi guvu, strādājot televīzijā un radio, kur biju ētera personība, taču vadīt “X Faktoru” – tas būs jauns līmenis, kurā sagaidīs jauni izaicinājumi un pieredze, no kuras varēšu mācīties!” saka Riva, kurš jau no 8. līdz 13. maijam piedalīsies “X Faktora” atlasēs, bet rudenī būs redzams TV ekrānos.

“X Faktora” atlases norises laiks un vieta:

• 8. maijā plkst. 15:00 Liepājā - Liepājas Olimpiskajā centrā, Brīvības iela 39
• 9. maijā plkst. 15:00 Valmierā - Valmieras kultūras centrā, Rīgas iela 10
• 10. maijā plkst. 15:00 Jelgavā - Zemgales Olimpiskajā centrā, Kronvalda ielā 24
• 11. maijā plkst. 15:00 Rēzeknē - Rēzeknes novada pašvaldībā, Atbrīvošanas aleja 95a
• 12. maijā plkst. 15:00 Daugavpilī - Park Hotel Latgola, Ģimnāzijas iela 46
• 13.maijā plkst. 12:00 Rīgā – Spīķeru koncertzālē, Maskavas iela 4 k-1

Reģionālajās atlasēs “X Faktors” pretendentiem būs jāizpilda dziesma pēc savas izvēles, kā arī jābūt gataviem nodziedāt kādu dziesmu pēc žūrijas lūguma un atbildēt uz jautājumiem par savu pieredzi un muzikālajām iecerēm. Varēs dziedāt pie līdzi paņemtas fonogrammas vai bez pavadījuma. Talantus uzklausīs un vērtēs šova producentu un mūzikas redaktoru komanda ar pieredzi mūzikas un šovbiznesa jomā. Ja kāds dziedātājs nav paguvis noteiktajā laikā reģistrēties, tas nav šķērslis, jo atlasē noklausīsies visus, kas ieradušies! Par atlases rezultātiem tiks informēts katrs dalībnieks individuāli. Labākie no reģionālajām atlasēm vasaras izskaņā tiksies atlases finālā Rīgā.

Par “X Faktoru”

“X Faktors” ir muzikālais realitātes šovs, kura mērķis ir attīstīt jaunus dziedošos talantus. Skatītājiem tā ir muzikāla izklaide un iespēja just līdzi saviem favorītiem, savukārt mūziķiem – pieredzējušu nozares profesionāļu vadībā attīstīt sevi un iegūt klausītāju atzinību, mīlestību un, iespējams, biļeti veiksmīgai mūziķa karjerai. Pasaules pieredze rāda, ka “X Faktora” dalībnieki pēc šova gūst panākumus un viņu dziesmas nokļūst topu virsotnēs, kļūstot par pārdotākajiem ierakstiem. Šovs TV ekrānos būs redzams kanālā TV3 rudenī.

Mēs zinām, ka Latvijā mīt daudz spēcīgu talantu!

Prieks kopā būt!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparaci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.lv draugiem.lv VIPi.lv facebook VIPi.lv twitter VIPi.lv rss
www.RezervesDalas24.LV