Uzblīdis un nervozi atturīgs pret medijiem. Nopietnas bažas par Valtera Frīdenberga veselību

Uzblīdis un nervozi atturīgs pret medijiem. Nopietnas bažas par Valtera Frīdenberga veselību
Komentāri[17] Bilžu galerija[11] 17.09.2017 21:59
Sabiedrību šokējušas dziedātāja, grupas TUMSA līdera un TV zvaigznes Valtera Frīdenberga izskata pārvērtības. Viņš noskuvis matus un bārdu, kura bija viņa rota daudzus gadus. Kā raksta žurnāls Kas Jauns, daudzi baumoja, ka šādu soli TV zvaigzne spērusi smagu veselības problēmu dēļ.

Pats Valters žurnālistiem klāsta, ka jau kādus trīs gadus vēlējies noskūt matus, taču nav spējis saņemties, bet pēc tam arī nodzinis bārdu.


Par spīti dziedātāja skaidrojumiem, cilvēki mēļo, ka dziedātājam ir nopietnas veselības problēmas, kā nekā Frīdenbergs vairākkārt redzēts veselības iestādē, kurā konstatēts un ārstēts tiek tikai vēzis.

Tā kā raidījumā «Gudrs un vēl gudrāks» mākslinieks parādījies bez matiem, bārdas, uzacīm un piebriedušu seju, tika mēļots, ka raidījuma vadītājs cīnās ar ļaundabīgu slimību, jo ķīmijterapijas pacientiem izkrīt mati un ķermenis piebriest.

Valters, dzirdot jautājumu, nervozi atbildējis, lai cilvēki domā, ko vēlas, viņš neko nekomentēs, bet nenoliedz, ka bijis uz pārbaudēm Onkoloģijas centrā Gaiļezera slimnīcā. Tomēr uztraukumam neesot pamata, viņam ar veselību viss esot kārtībā.

Tomēr vārdus 'viss ir kārtībā' Valters presei jau saka vairākkārt daudzu mēnešu garumā, lai gan acīmredzami viņa ķermeņa svars un sejas uzblīdums liecina par pretējo.

Mēs novēlam Valteram Frīdenbergam vislabāko veselību un izturību!

Foto no Tvnet.lv - Valters Frīdenbergs šobrīdValters pirms dažiem gadiem


Titulbilde no portāla TVnet.lv.

 

Nākamajā lapā Valtera Frīdenberga fotogalerija pirms dažiem gadiem

Lapa: 1 no 2

Komentāri [17]

:) 08.10.2017 18:33
Valter! Lai arī kādas būtu Tavas veselības problēmas,Tev izdosies!!!
Un nelasi komentārus.:)
Pamaniss 21.09.2017 22:47
ļoti neveselīgs izskatās, ar steigu pie ārstiem un lai forša veselība!
Ligita 20.09.2017 22:47
Priecjamies,ka mums viss labi un lugsim parvtiem,kam jaiziet Savs Golgatas Cels!
Inguna Bināne/Ozoliņa 20.09.2017 00:37
Tieši tā, lai puisim viss izdodas! Pietiek taisīt sensāciju, kad būs gatavs dalīties ar piedzīvoto, to izdarīs.
Anita 19.09.2017 01:11
Ko jūs te ņematies? Uzblīdis ir latv val vārds un arī žurnālā tā bija rakstīts, arī bilde atbilst autentiskumam. Acīmredzamais neticamais, bet lai dziedātājam uzlabojas veselība un vēlam ilgu mūžu!
Vale 18.09.2017 19:10
Tik necienīgiem vārdiem - uzblīdis, kā tā var teikt par cilvēku, varbūt viņam tiesām šobrīd ir ļoti grūti, tad labāk palīdzēt nevis līst cilvēkam dvēselē. Lai Valter tev laba veselība par spīti visiem skauģiem...
Rasma 18.09.2017 17:38
Cik var publiski bradāt pa cilvēku dvēselēm??? Lai visi labi gari stāv šiem bradātājiem blakus, kad vizuāli pamainīsies viņu izskats un tauta sāks to publiski, vārdus neizvēloties, apspriest!
Rudens 18.09.2017 14:20
ka par cilveku var uzrakstit uzblidis...Cilveka kermenis pirmkart ari mainas ar gadiem...esmu Ari slimojusi un zinu ka tas ir,kad lietojot zales mainas organisms ta uzbuve,tad nu lielakai cilveku dalai ir ko parunat..
anete 18.09.2017 13:15
Kādam jābūt inteleģences līmenim ,lai varētu kaut ko tik pretīgi uzrakstīt ??? Mans veselais saprāts atsakās saprast šī raksta autoru. Zemiski....

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparaci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.lv draugiem.lv VIPi.lv facebook VIPi.lv twitter VIPi.lv rss
www.RezervesDalas24.LV