Nelaime Francijā: autokatastrofā cietusi Latvijas daiļslidotāja

Nelaime Latvijas sportā - pašmāju daiļslidotāja Anželika Kļujeva pirms sacensībām Francijā iekļuvusi smagā ceļu satiksmes negadījumā.

Nelaime Francijā: autokatastrofā cietusi Latvijas daiļslidotāja
Komentāri 27.08.2016 21:49

Latvijas jaunā daiļslidotāja Anželika Kļujeva šonedēļ Francijā iekļuvusi smagā ceļu satiksmes negadījumā pirms Francijā paredzētā sezonas pirmā junioru Grand Prix posma - vēsta Ziņu aģemtūra BNS.

Kā vēsta vietējie mediji, negadījums noticis 2016.gada 25.augusta dienas vidū, kad mikroautobuss, kurš sportistus un viņu trenerus veda no viesnīcas uz ledus arēnu, pilnā ātrumā nobraucis no ceļa un ietriecies elektrības stabā. Tajā atradās 14 gadus vecā Kļujeva, kā arī Krievijas daiļslidotāja Anna Tarusina un viņu treneri.

Tiek ziņots, ka trim pasažieriem ir nopietnas traumas, bet starp sportistēm smagākas tās ir krievu sportistei Tarusinai, kura tikusi pārvesta uz klīniku Grenoblē un viņai veikta kājas operācija.

Tikmēr mikroautobusa šoferis guvis tikai vieglas traumas. Pēc notikušā negadījuma abas cietušās sportistes nebija spējīgas piedalīties Senžervē notikušajās sacensībās, bet Starptautiskā Slidošanas federācija (ISU) paziņojumā uzsver, ka organizatori dara visu, lai palīdzētu cietušajiem.

Sestdienas, 27.augusta vakarā tiek ziņots, ka Latvijas sportistes dzīvībai par laimi briesmas nedraud.

Kļujeva pērn ieņēma 26.vietu Rīgā notikušajā junioru «Grand Prix» posmā, kā arī šogad bija trešā Latvijas junioru čempionātā.

Mēs novēlam Anželikai Kļujevai un visiem nelaimē cietušajiem visdrīzāko izveseļošanos un sporta gaitu atsākšanu.

Foto: Jelgavasvestnesis.lv

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparaci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.lv draugiem.lv VIPi.lv facebook VIPi.lv twitter VIPi.lv rss
www.RezervesDalas24.LV