Ēdam zivis un esam veseli. Veselība un dzīvildze kopā ar Omegu un proteīniem

Traki gan! Samanta Tīna pieņem aizdomīgas naudas summas no Krievijas kriminālās autoritātes

Overtime TV - Armands Puče un Valdis Valters pārceļas uz 360TV

Krievijā nogāžas lidmašīna ar māksliniekiem un žurnālistiem

2016.gada 25.decembrī 92 cilvēki gājuši bojā aviokatastrofā virs Melnās jūras divas minūtes pēc gaisa kuģa pacelšanās no Soču Adleras lidostas, plkst. 12:00 ziņo telekanāls Euronews. Uz borta mākslinieki, žurnālisti, operatori, doktore Ļiza - viena no Krievijas pazīstamākajām ārstēm.

Krievijā nogāžas lidmašīna ar māksliniekiem un žurnālistiem
Komentāri[11] Bilžu galerija[14] 25.12.2016 12:09

Krievijā svētdien avarējusi militārā lidmašīna, kurā sagaidīt Jaungadu Sīrijā devās Krievijas armijas karavīri, Aleksandra Aleksandrova vārdā nosauktā Krievijas armijas dziesmu un deju ansambļa mākslinieki un žurnālisti.

Šis bija lielākais krievu armijas dziesmu un deju ansamblis Krievijas vēsturē

Krievijas mediji ziņo, ka šobrīd atrasti septiņi bojāgājušie.

Saskaņā ar Krievijas Aizsardzības ministrijas publiskoto informāciju lidmašīnā atradušies 64 Aleksandrova ansambļa mākslinieki, astoņi karavīri, deviņi žurnālisti no Krievijas televīzijas Pirmā kanāla, NTV un Aizsardzības ministrijas pārraudzītā telekanāla «Zvezda», divi valsts ierēdņi un straptautiskās sabiedriskās organizācijas «Spravedļivaja pomošč» («Taisnīga palīdzība») vadītāja, viena no Krievijā pazīstamākajām ārstēm Jeļizaveta Gļinka. Viņa ir viena no 100 Krievijas ietekmīgākajām sievietēm, trīs bērnu māte un tautā tika saukta par dakteri Ļizu.

Ārste, reanimatoloģe Jeļizaveta Gļinka

Krievijas NTV kanāla žurnālists Jevgēņijs Tolstovs minūti pirms izlidošanas nobildējis TU-154 gaisa kuģi un bildi ievietojis savā Facebook profilā. Tagad šai profilā birst līdzjūtības vārdi.


NTV žurnālists Jevgēņijs Tolstovs

Aizsardzības ministrijas lidmašīna Tu-154 pēc degvielas uzpildīšanas izlidoja no Sočiem, Adleras lidostas, plkst.5.20 pēc vietējā laika (plkst.4.40 pēc Latvijas laika), lai dotos uz Krievijas Hmeimas aviobāzi, kas atrodas netālu no Latakijas pilsētas Sīrijā, taču pēc dažām minūtēm pazuda no radaru ekrāniem.

Tīmeklī parādījies, domājams, pēdējo lidmašīnas un aviodispečeru sarunu ieraksts. Tajā dzirdams, ka dispečeri mierīgā un rāmā balsī nodod gaisa kuģim aktuālo informāciju - par izlidošanas apstākļiem, laika ziņas, taču sarunas beigās dispečeriem vairs nav izdevies sazināties ar lidmašīnu, kontakts pārtrūcis.

Lidmašīnas atlūzas atrastas Melnajā jūrā pusotru kilometru no krasta iepretī Sočiem, vietā, kur ūdens dziļums sasniedz 50-70 metrus; tai skaitā tur atrastas lidmašīnas šasijas detaļas. Avārijas vietā meklēšanas darbos šobrīd iesaistīti seši kuģi, tiem palīgā plānots nosūtīt vēl trīs. Krievijas mediji ziņo, ka atrasts viens bojāgājušais.

Vēl 5,5 kilomentrus no krasta atrasti degvielas plankumi ūdenī. Lielā teritorijā izmētātas konstatētas arī lidmašīnas pasažieru privātās lietas.

Krievijas izmeklēšanas komiteja sākusi izmeklēšanu, lai noskaidrotu, vai lidmašīnas avārijas cēlonis varēja būt gaisa satiksmes drošības noteikumu pārkāpumi. Pēc neapstirpinātas informācijas, iemesls aviokatastrofai bija tehniskas probēlmas vai arī pilota kļūda.Pirmās bildes no notikuma vietas nākamajā lapā

Lapas: 12

Komentāri [11]

muzikologs 25.12.2016 21:22
Kobzons parasti dzied ar binjiem kopaaa
Ona Akopjana 25.12.2016 18:49
Ari es Ina Jums piekritu. Tas ir briesmigi. Bedas tuviniekiem. Nevienam to nenovelu .Lai turas radinieki.
Ilze Knutova dz.Erne 25.12.2016 18:48
Piebilstu,ka šie cilvēki nebija karavīri,bet padomāsim par neatdotām zemēm,kuras sagrābušas Krievija
Japāna grib atpakaļ Kuriļu salas.,Krima atgrieztos Ukrainai u.t.t.
Ina Līkuma >> Ilze Knutova dz.Erne 25.12.2016 18:49
Kaa jums,ILZE,nav neerti runaat par kaut kaadaam Kurilu salaam -cilveeki ir gaajushi bojaa ,radiniekiem taadas beedas ,aizgaajushi bojaa labi un talantiigi cilveeki ,tiem ne ar kaadiem kariem nav nekaadas saistiibas .Karsh ir politika un ar to nodarbojas visu valstu lielie POLITIKAANI ,arii muusu valsts !
Lilita Oļukalna >> Ilze Knutova dz.Erne 25.12.2016 18:49
Kā nav saistības? Kam ta viņi Sīrijā uzstātos - šiītu kaujiniekiem, vai tomēr savai armijai, kura tur karo, pilda intenacionālo ''dolgu'' svešā zemē. Un armijas koris brauc tos turēt tonusā, uzmundrināt, tāpēc arī uzskatāmi par kareivjiem, tikai ieroču vietā aģitdziesma.
Ona Akopjana >> Lilita Oļukalna 25.12.2016 18:50
Lilita kada starpiba kam dziedatu bet runa ir par to ka gaja boja cilveki .Vai Jums nav zel tuvinieku.?
Lilita Oļukalna >> Ilze Knutova dz.Erne 25.12.2016 18:51
Žēl ir, tālāk ko? Es to lidmašīnu notriecu vai pilotēju?
Un kāds labums tiem radiem no Jūsu žēluma?
Un ir starpība kāpēc kurš kur dodas, kādā uzdevumā, bet protams ļauna prieka man nav, tikai skaidrība, ka karavīrus izklaidē valstij lojālie un tās apmaksātie kadri un karā kā jau karā, gadās krist.
Ilze Knutova dz.Erne 25.12.2016 18:46
Jā, sāpīgi,bet kamdēļ jākaro svešās zemēs?
Edgars Bīviņš >> Ilze Knutova dz.Erne 25.12.2016 18:47
ameriku nemaz tātad nenosodi?Tā savāzemē vispār nav karojusi ,tikai okupējusi citas zemes, tajā skaitā arī eiropu.
Edgars Bīviņš 25.12.2016 18:46
SKUMJI, ka pasaulē notiek tādas lietas.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparaci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.lv draugiem.lv VIPi.lv facebook VIPi.lv twitter VIPi.lv rss
www.RezervesDalas24.LV