Krievijā nogāžas lidmašīna ar māksliniekiem un žurnālistiem

2016.gada 25.decembrī 92 cilvēki gājuši bojā aviokatastrofā virs Melnās jūras divas minūtes pēc gaisa kuģa pacelšanās no Soču Adleras lidostas, plkst. 12:00 ziņo telekanāls Euronews. Uz borta mākslinieki, žurnālisti, operatori, doktore Ļiza - viena no Krievijas pazīstamākajām ārstēm.

Krievijā nogāžas lidmašīna ar māksliniekiem un žurnālistiem
Komentāri[11] Bilžu galerija[14] 25.12.2016 12:09

Krievijā svētdien avarējusi militārā lidmašīna, kurā sagaidīt Jaungadu Sīrijā devās Krievijas armijas karavīri, Aleksandra Aleksandrova vārdā nosauktā Krievijas armijas dziesmu un deju ansambļa mākslinieki un žurnālisti.

Šis bija lielākais krievu armijas dziesmu un deju ansamblis Krievijas vēsturē

Krievijas mediji ziņo, ka šobrīd atrasti septiņi bojāgājušie.

Saskaņā ar Krievijas Aizsardzības ministrijas publiskoto informāciju lidmašīnā atradušies 64 Aleksandrova ansambļa mākslinieki, astoņi karavīri, deviņi žurnālisti no Krievijas televīzijas Pirmā kanāla, NTV un Aizsardzības ministrijas pārraudzītā telekanāla «Zvezda», divi valsts ierēdņi un straptautiskās sabiedriskās organizācijas «Spravedļivaja pomošč» («Taisnīga palīdzība») vadītāja, viena no Krievijā pazīstamākajām ārstēm Jeļizaveta Gļinka. Viņa ir viena no 100 Krievijas ietekmīgākajām sievietēm, trīs bērnu māte un tautā tika saukta par dakteri Ļizu.

Ārste, reanimatoloģe Jeļizaveta Gļinka

Krievijas NTV kanāla žurnālists Jevgēņijs Tolstovs minūti pirms izlidošanas nobildējis TU-154 gaisa kuģi un bildi ievietojis savā Facebook profilā. Tagad šai profilā birst līdzjūtības vārdi.


NTV žurnālists Jevgēņijs Tolstovs

Aizsardzības ministrijas lidmašīna Tu-154 pēc degvielas uzpildīšanas izlidoja no Sočiem, Adleras lidostas, plkst.5.20 pēc vietējā laika (plkst.4.40 pēc Latvijas laika), lai dotos uz Krievijas Hmeimas aviobāzi, kas atrodas netālu no Latakijas pilsētas Sīrijā, taču pēc dažām minūtēm pazuda no radaru ekrāniem.

Tīmeklī parādījies, domājams, pēdējo lidmašīnas un aviodispečeru sarunu ieraksts. Tajā dzirdams, ka dispečeri mierīgā un rāmā balsī nodod gaisa kuģim aktuālo informāciju - par izlidošanas apstākļiem, laika ziņas, taču sarunas beigās dispečeriem vairs nav izdevies sazināties ar lidmašīnu, kontakts pārtrūcis.

Lidmašīnas atlūzas atrastas Melnajā jūrā pusotru kilometru no krasta iepretī Sočiem, vietā, kur ūdens dziļums sasniedz 50-70 metrus; tai skaitā tur atrastas lidmašīnas šasijas detaļas. Avārijas vietā meklēšanas darbos šobrīd iesaistīti seši kuģi, tiem palīgā plānots nosūtīt vēl trīs. Krievijas mediji ziņo, ka atrasts viens bojāgājušais.

Vēl 5,5 kilomentrus no krasta atrasti degvielas plankumi ūdenī. Lielā teritorijā izmētātas konstatētas arī lidmašīnas pasažieru privātās lietas.

Krievijas izmeklēšanas komiteja sākusi izmeklēšanu, lai noskaidrotu, vai lidmašīnas avārijas cēlonis varēja būt gaisa satiksmes drošības noteikumu pārkāpumi. Pēc neapstirpinātas informācijas, iemesls aviokatastrofai bija tehniskas probēlmas vai arī pilota kļūda.Pirmās bildes no notikuma vietas nākamajā lapā

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [11] ››
trakulis 02.01.2017 22:31
mēslu vaboles, slepkavu atbalstītāji. Paldies, ka pasaule palika tīrāka!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparaci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.lv draugiem.lv VIPi.lv facebook VIPi.lv twitter VIPi.lv rss
www.RezervesDalas24.LV